Image

Načítám vaše bydlení

Image

Stylové bydlení v bytovém domě v Berouně v ulici Na Máchovně.

+420 736 20 20 20

info@duonepilova.cz

© 2022 DUO Nepilova

DUO Nepilova

Lokalita Na Máchovně

Stylové bydlení v bytovém domě v Berouně v ulici Na Máchovně, kde se z okna pokocháte zelení křivoklátských lesů, a většina služeb, které k dobrému bydlení také neodmyslitelně patří, bude přitom opravdu po ruce.

Rodiny s dětmi pak jistě uvítají zdravé životní prostředí, díky poloze v klidné rekreační zóně Berouna, kde je možné celoročně provozovat různé sportovní aktivity. Navíc jen po několika málo minutách chůze od domu dojdeme ke školce, škole, lékárně, ordinaci lékařů a dalším službám, které tvoří plnohodnotnou občanskou vybavenost.

Vše dostupné a při ruce

Velmi blízko (asi 300 m) se taktéž nachází hypermarket Hypernova a supermarket Lidl. Celkový komfort bydlení ještě umocňuje výborné spojení s hlavním městem.

Ulice Na Máchovně leží asi 3 km od nájezdu na dálnici D5 (EXIT 18 Beroun – centrum nebo EXIT 22 Beroun – západ), takže je možné na 20 kilometrů vzdálená parkoviště P&R a stanice metra na Zličíně nebo v Nových Butovicích dojet pohodlně do 15 minut. Výborné spojení nabízí také autobus a vlak, na Smíchovské nebo Hlavní nádraží v Praze vás doveze za 30 až 45 minut.

Řešení projektu

Dům bude sestávat ze dvou samostatných bloků, které budou o třetinu své délky posunuty. Rozdělením je mezi bloky vytvořen polouzavřený prostor, který bude sloužit výhradně obyvatelům domu a bude jim vytvářet naprosto soukromou atmosféru. Z tohoto nádvoří jsou pak situovány vstupy do obou bloků, výtahová věž a dětské hřiště.

Oba bloky mají samostatné schodiště ale společný výtah, který tvoří dominantní prvek obou samostatných částí. Kompozice vnitřního prostranství je podpořena použitím kontrastního materiálu - sklokeramický obklad v rovné ploše vůči zvlněným obytným fasádám po obvodu stavby.

Zobrazit nabídku volných bytů >

Dům bude mít celkem pět nadzemních a jedno podzemní podlaží. Ta nabídnou 26 bytů velikosti 2+kk až 4+kk, 4 mezonetové byty, 2 nebytové prostory v přízemí, 7 povrchových parkovacích míst (z nichž 2 jsou určena pro invalidy). Byty v 1. NP jsou projektovány s ohledem na osoby s omezenou schopností pohybu a budou řešeny bezbariérově. Ke každému bytu náleží garážové stání v suterénu a sklepní kóje.